Business Linkedln Banner for Professional (2).png
Keyboard and Mouse
Wave

TRANSFORMAČNÍ TERAPIE

POKUD CHCEŠ, ABY SE TI URODILO NĚCO NOVÉHO, MUSÍŠ NEJDŘÍVE ZASADIT TY SPRÁVNÁ SEMÍNKA.

Jen jediný člověk je zodpovědný za náš šťastný život. Jste to Vy. SVÉ KLIENTKY VEDU CESTOU OD SEBE K SOBĚ, NIKDY NERADÍM, UKAZUJI CESTU A MOŽNOSTI, PO KTERÝCH SE MŮŽETE VYDAT.

 Ptáte se sami sebe, jak změnit život plný stresu, nespokojenosti, nízkého sebevědomí, sebedůvěry, přestat se utápět ve vině, sebelítosti, rozdávat se a nic nedostávat od života zpět, chcete změnit životní styl a nedaří se? Chcete jednat konečně sami za sebe rozhodně, získat kontrolu nad svým životem a odbourat strachy, přesvědčení a žít v harmonii a vyrovnanosti i přes všechny okolnosti a bolesti, které Vás potkají? 

Tak to jste zde správně. 

 • Neznalost nás činí slabými, znalost nás činí silnými a proto jsem tady, abych Vám osvětlila nejhlubší temnotu ve Vašem nitru.

 • Občas zamnou chodí do poradny lidé, kteří v sobě cítí určitý potenciál, chtěli by například pomáhat ostatním. Ale nejdříve je potřeba zapracovat na svém vnitřním světě, abychom pomohli také těm lidem kolem sebe a nepadali díky tomu na dno.

 • Moje filozofie: je založená na holistickém přístupu k člověku, chápe tělo i duši jako energii a propojené součásti jednoho energetického systému, na terapiích společně léčíme bloky v energetickém toku v těle a tím získává klient svou vnitřní sílu, aktivuje se transformace na úrovni těla i duše a dochází k nalezení a poznání cesty v souladu sám se sebou. 

 • Optimální spolupráce je potom řešení jednotlivých problémových oblastí ve spojení těla i duše (jejich celku - v ženské i mužské energii). obojí je základním předpokladem zdraví celého organismu a správného toku životní energie, která ovlivňuje všechny oblasti našeho života. 

 • Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama). Jsem v tomto případě prostředníkem, který léčí a zároveň ukazuje efektivně cestu, kterou máme jít, abychom v životě dosáhli toho, co je v souladu a posláním naší duše. 

 • Zaměřuji se tedy na hlubokou příčinu problémů, nejen jeho důsledkem, kterým je například nadváha, deprese, panické úzkosti, v širší specifikaci například: bolesti hlavy, nadváha, štítná žláza, bolesti hlavy, cukrovka, vysoký krevní tlak aj. 

 • Svůj dar vhledu a práce s energií jsem v sobě rozpoznala na cestě v dětství a dospívání, které bylo pro mě velice težké, byla jsem týraná, vyrůstala prakticky sama se sebou, bez rodiny, přátel a zažívala často opuštění, pády, nedostatek financí, jeden čas v 18ti letech jsem se po maturitě ocitla i bez domova, mé vztahy byly jedna velká katastrofa. Přitahovala jsem si pouze manipulátory, narcisy, egoisty a psychopaty, byla v roli oběti a neuměla jsem pracovat se svou silnou intuicí a dary a ženstvím, tudíž se mi neustále v mé realitě vše bortilo. Největší zlom nastal po porodech mých synů, kdy jsem plným vědomím začala transformovat svůj život a začala si brát zpět svou vnitřní sílu, lásku k sobě i životu, životní energii a její tok, vyrovnání mužského a ženského principu, otevírání a prohlubování mých darů, jsem se  naučila, jak skrze ně mohu léčit a pomoci druhým a tak žít poslání svého života a duše.

 • Čas kdy jsem byla nucena být celý život sama se sebou žít skrze bolest reality a zároveň uchování si čistého vědomí, mysli i duše. Dokáži se na člověka tedy lépe napojit a přijít a dát dohromady jednotlivé fragmenty energie, které nefungují správně tak, aby začaly proudit správně. Jedná se tedy o transformační terapii, na kterou klient přichází, když cítí, že se chce v životě posunout, nalézt vodítka v realitě a obnovit energii v oblasti vztahů, kariéry a poslaní, zdraví, rodiny, hojnosti a prosperity, zábavy (vnitřní dítě), Mysli a Těla. 

 • S postupem let a sebepoznání skrze své klienty jsem také začala intuitivní a transformační terapii a ukotvila se v pravdě a poznání svého poslání - umění chcete-li léčit lidi skrze znovu-napojení se na sebe na úrovni energie. V to věřím, svou práci i lidi miluji a jednám vždy s individuálním přístupem ke klientovi, kde navazujeme důvěru a intimitu, aby byla terapie úspěšná. Proto je pro mě každá klientka novým a neopakovatelným příběhem, ke kterému přistupuji s maximální péčí a láskou a proto vedu transformační terapie, které Vám od základu změní život.

jak.jpg

Co obsahuje terapie ? 

- Nejlépe osobní konzultace, důležitý je první osobní kontakt, lze však vést i videohovory

 

- Koučovací rozhovor zaměřený na vybudování krásného těla, duše i reality ( Zevnitř i Zvenku)

- Identifikace problémů, překážek, obtíží, které Vám brání ve Vašem těle a světě spokojeně žít, mít ho rádi a užívat si ho, skrze napojení na Vaši energii

- Praktické tipy, jak mít ze sebe skvělý pocit 

- Komplexní emocionální a mentání rovnováha

- Nastartování samouzdravovacích procesů těla i duše

- Tipy v oblasti výživy, detoxikace i relaxace 

- Porozumění signálů těla 

- Stanovení vize a cíle, plán k jeho dosažení

- Práce sama se sebou, úkoly po čas koučinku

Telefon

+420 734 572 032

Email 

Follow

 • Facebook
 • Instagram
léčení.jpg

Staň se mistrem svého těla i mysli

ČÍM LÉPE SE CÍTÍME, TÍM LÉPE VYPADÁME

"Důležité je začít, zbytek nalezneme společně cestou"

Cena 6 týdnů: 5900,-

Rezervovat konzultaci