MH.png
Kopie návrhu Business Linkedln Banner for Professional (3).png

NUTRIČNÍ KETO-JÍDELNÍČEK A RACIONÁLNÍ JÍDELNÍČKY
NA MÍRU

NA ZÁKLADĚ OPRAVDOVÝCH POTRAVIN,NUTRIČNÍ KETÓZY, INDIVIDÁLNĚ NA MÍRU. DLOUHODOBĚ VYUŽITELNÉ.

VIP KOUČINK

- ONLINE PODPORA

-MOTIVACE, INSPIRACE

-ONLINE PROGRAM MOJE TĚLA A INFOBEZITA KDE ZSKÁTE VEŠKERÉ KNOW-HOW VÝŽIVY

SPOLUPRÁCE 4, 8 NEBO 12 TÝDNŮ

- DENNÍ PODPORA 

KOUČINK TĚLA A MYSLI

CESTA SEBEROZVOJE A SEBEREFLEXE, NASTAVENÍ MINDSETU, HLUBOKÉ LÉČENÍ TĚLA I DUŠE

KONZULTACE A REZERVACE

800,-/60 MINUT

© Copyright

Mája Hajdíková - lepší podporu nehledejte !

 • Profesionální celostní, holistický poradce v oblasti výživy a osobnostního rozvoje 

 • Její filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku, chápe tělo i duši jako energii a propojené součásti jednoho energetického systému, na terapiích společně s klienty léčí bloky v energetickém toku v těle a tím získává klient svou vnitřní sílu, aktivuje se transformace na úrovni těla i duše a dochází k nalezení a poznání cesty v souladu sám se sebou. ​

 • Optimální spolupráce je potom řešení jednotlivých problémových oblastí ve spojení těla i duše (jejich celku - v ženské i mužské energii). obojí je základním předpokladem zdraví celého organismu a správného toku životní energie, která ovlivňuje všechny oblasti našeho života. ​

 • Důraz klade tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, prevenci obezity ale snaží se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama). Je tomto případě prostředníkem, který léčí a zároveň ukazuje efektivně cestu, kterou máme jít, abychom v životě dosáhli toho, co je v souladu a posláním naší duše. ​

 • Zaměřuje se tedy na hlubokou příčinu problémů, nejen jeho důsledkem, kterým je například nadváha, deprese, panické úzkosti, v širší specifikaci například: bolesti hlavy, nadváha, štítná žláza, bolesti hlavy, cukrovka, vysoký krevní tlak aj. 

 • Také na celostní přístup individuálně každému klientovi, na jeho psychickou i fyzickou pohodu. 

 • 7 let se aktivně zabývá zdravou výživou a nízkosacharidovými dietami.

 • Sama si díky stravě nejdříve racionální, poté ketodietě vyléčila panické ataky, hormonální problémy, bolesti hlavy aj. a nyní pomáhá v osvěte toho, jak velkou roli hraje strava v našem zdraví.

 • Je absolventkou Zdravotnické školy, licence výživového poradce, kurzů výživy celostní medicíny, Výživa a správné hubnutí. Keto a low carb diety s Martinem Jelínkem, výživa s Margit Slimákovou, kognitivně behaviorální terapie v praxi výživy, specializace na lepek.

 • Online poradenství 

 • Autorka Keto- jídelníčků a racionálních jídelníčků na míru z běžně dostupných potravin.

 • Pod vedením Máji Hajdíkové, Výživové specialistky s licencí od r. 2016. Sestavuje Revitalizační výživové a KETO plány na míru na základě celostního, holistického přístupu a zakládá si na empatickém přístupu a komunikaci se svými klientkami.Učí jist zdravě, vyváženě a bez hladovění na základě běžně dostupných potravin. Klade důraz na individualitu každé klientky.

 •  Naučí Vás jimi být, skrze svou zkušenost, kdy sama zhubla dvakrát 37 a 39 kg po porodech synů. 

 
 
 

FAQS

Chceš více pozitivní energie do života?

Chceš zdravé tělo i duši?

 

Už Tě nebaví myslet negativně a chceš změnit svůj přístup k životu? 

Chceš lepší budoucnost, vztahy, cítit se ve svém těle vyjímečně a krásně?

Chceš podporu a motivaci ?

Chceš vědět, jak se konečně odrazit ze dna?

Chceš zkrátka vědět, jak být autentičtější, vědomější a zdravější?

Mám pro tebe dobrou zprávu, jsi u mě správně 🙂 

CO TĚ U MĚ ČEKÁ?

HOLISTICKÉ A CESLOSTNÍ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - součástí vzájemné spolupráce je vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci | budu se ptát na anamnézu hubnutí, jídelníček, stravovací návyky, pohybovou anamnézu, životní a pracovní režim, zdravotní stav, psychickou pohodu atd.
můžeš ho vyplnit rovnout zde: Dotazník zdraví

PO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU ZDRAVÍ A OBJEDNÁNÍ PLÁNU

Na základě dotazníku se spojíme, společně vyhodnotíme problémy, na kterých začneme pracovat, aby Ti spolupráce po všech stránkách vyhovovala. Navrhnu řešení tak, aby jsi dosáhla trvalých výsledků. domluvíme se 1. společné konzultaci.

PLATBA

platbu za spolupráci můžeš uhradit předem na účet - online platební kartou, přes objednávku výše - plány a ceny, nebo bankovním převodem na č.u.2735976193/0800, do zprávy pro příjemce napíšeš svůj email, který je uveden také v dotazníku, pro propojení.

JAK ZAREZERVOVAT TERMÍN KONZULTACE

V hubnoucím balíčku EXCLUSIVE jsme v kontaktu denně na whats app, konzultace probíhají s klientkami 2x týdně hromadně, rezervaci provedeš nahoře v "Rezervace konzultací", kde vybereš svůj placený plán. V Premium balíčku jsou obsaženy 3 konzultace, v Exclusive 8 konzultací.

HUBNOUCÍ PROGRAMY, KTERÉ FUNGUJÍ NA ZÁKLADĚ CELOSTNÍ MEDICÍNY A TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY.

JSEM TADY, ABYCH VÁM POMOHLA VYPADAT LÉPE A ŽÍT ZDRAVĚJŠÍ, SPOKOJENĚJŠÍ A SEBEVĚDOMĚJŠÍ ŽIVOT ZA POMOCI BĚŽNĚ DOSTUPNÝCH POTRAVIN.

Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy. Měla jsem nadváhu a necítila jsem se dobře.

 

Měla jsem pocit, že mě mé tělo zradilo a proto jsem jej trápila dietami. Jídlo se stalo mou posedlostí. Než jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede. A že zdravý životní styl vyžaduje naopak zdravý vztah k jídlu, lásku ke svému tělu a důvěru ve vlastní schopnosti. A proto vím, že i vy sami můžete dokázat to, co jsem dokázala já.

Nabízím vám pomocnou ruku a vedení. Pomocí mnou pečlivě sestavených individuálních revitalizačních plánů a osobního coachingu můžete snáze dosáhnout svých vysněných cílů.

 
 
Snímek obrazovky 2021-03-26 v 11.01.46.

Iveta Fabiánová

Cítím se skvěle 🤩 ta energie je opravdu super. Mám daleko vic energie než dříve.. Taky jsem momentálně úplně spokojená, vidím na sobě změny vidí je i ostatní a to je super. Jsem spokojená s tim, ze to takhle jde jednodušše. Vůbec se prakticky v ničem neomezují, experimentuju s novými jídly a s různými kombinacemi. Spoustu nezdravych věci co jsem jedla dříve, jsem si pomoci vašeho jídelníčku rad a receptu dokazala nahradit jinak a vubec mi neschází. Pohyb se stal nedílnou součástí života, stale si držím cvičení 3x týdně a fakt se vždy hrozně na něj těším a ne jen já. I tělo si řekne že to potřebuje 💪 zatím se ještě nestalo že bych sve pravidlo 3 týdne porušila, ani když jsme byli třeba pryč. Vždy se našla chvíle. Takze me hodně těší ze mam daleko větší vytrvalost a odhodlání než kdy dřív. Další výhodou je to, že už se vůbec nezadychavam tak, jak dříve a vydržím daleko víc. Me zdravotní problémy se velmi znatelně zlepšily. Přizpůsobila jsem si to vše sobě samé a vyhovuje mi to. Nebudu samozřejmě tvrdit že jsem za celou dobu nezhresila, to samozřejmě joo😁 ale myslim si, že vždy tak nejak s rozumně a s rozvahou:) na druhou stranu jsem taky několikrát spoustu věcí kolem odmítla, a ze jich bylo 😁 hlavně u rodičů, sladkosti a slanosti apod. Velký pokrok je pro mě v tom, že jsem je odmitla s naprostým klidem a vůbec mě to ani nijak netrapilo. Držela jsem se svého stravování a toho co potřebují. Zkrátka jsem nemela ani víceméně chuť. Dříve když jsem držela různé diety, odpirala jsem si treba sladkosti ale s takovou zvláštní nechutí ze opravdu nesmím a nemuzu a casem mi to lezlo na nervy a vyprdla se to. Teď to odmítám s jakymsi nadhledem a klidem, protože už vim, ze to proste nepotrebuju a když budu chtit dám si, co potřebuji. I ty sladkosti a slanosti si nekdy dám, ale už si hodně vybírám, co si dam. Dřív bych snědla co by bylo pod rukou 😁 Takže ja jsem určitě se sebou spokojená, doufám, že to takhle půjde i dále. Ráda bych se určitě dostala na svou vysněnou váhu a věřím, že díky vám to půjde. Poprvé v životě jsem to nevzdala a nepolevuji. Doporučuji určitě všem, kteří chtějí najít sami sebe a vydat se lepší cestou. Mám daleko více energie, méně zdravotních problémů a úbytek na váze je pro mě za poměrně krátkou dobu opravdu velmi překvapivý a příjemný. Konečně začínám být spokojená sama se sebou a těším se na každý nový den. A za to vše, děkuji hlavně Vám 🍀🍀 S Majou to neni žádná dieta a odříkání, ale zcela jiný způsob života, který Vás zaručeně pohltí 💞 a opravdu stojí za to 🤩

Můj Blog

 
Green and Yellow Mental Health Facebook

KONTAKTUJTE MNĚ

arrow&v

Děkujeme za odeslání!

 
 
 

HUBNI ZDRAVĚ A EFEKTIVNĚ
 

Kontaktujte mě pomocí tohoto fomuláře, emailem, telefonicky,
nebo na sociálních sítích.

Havlíčkova 1191, 757 01 Valašské Meziříčí, Czechia

734 572 032

Fresh Produce