Snímek obrazovky 2021-03-26 v 11.13.32.

MOJE CESTA TRANSFORMACE

 • Jmenuji se Mája Hajdíková a jsem poradcem v oblasti celostního, holistického přístupu, hlubokého poznání sebe sama a uzdravení energie těla i duše.

 • "Důležité je začít, zbytek nalezneme společnou cestou."

 • Moje filozofie: je založená na celostním přístupu k člověku, chápe tělo i duši jako energii a propojené součásti jednoho energetického systému, na terapiích společně léčíme bloky v energetickém toku v těle a tím získává klient svou vnitřní sílu, aktivuje se transformace na úrovni těla i duše a dochází k nalezení a poznání cesty v souladu sám se sebou. 

 • Optimální spolupráce je potom řešení jednotlivých problémových oblastí ve spojení těla i duše (jejich celku - v ženské i mužské energii). obojí je základním předpokladem zdraví celého organismu a správného toku životní energie, která ovlivňuje všechny oblasti našeho života. 

 • Důraz kladu tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažím se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu (na sebe sama). Jsem v tomto případě prostředníkem, který léčí a zároveň ukazuje efektivně cestu, kterou máme jít, abychom v životě dosáhli toho, co je v souladu a posláním naší duše. 

 • Zaměřuji se tedy na hlubokou příčinu problémů, nejen jeho důsledkem, kterým je například nadváha, deprese, panické úzkosti, v širší specifikaci například: bolesti hlavy, nadváha, štítná žláza, bolesti hlavy, cukrovka, vysoký krevní tlak aj. 

 • Svůj dar vhledu a práce s energií jsem v sobě rozpoznala na cestě v dětství a dospívání, které bylo pro mě velice težké, byla jsem týraná, vyrůstala prakticky sama se sebou, bez rodiny, přátel a zažívala často opuštění, pády, nedostatek financí, jeden čas v 18ti letech jsem se po maturitě ocitla i bez domova, mé vztahy byly jedna velká katastrofa. Přitahovala jsem si pouze manipulátory, narcisy, egoisty a psychopaty, byla v roli oběti a neuměla jsem pracovat se svou silnou intuicí a dary a ženstvím, tudíž se mi neustále v mé realitě vše bortilo. Největší zlom nastal po porodech mých synů, kdy jsem plným vědomím začala transformovat svůj život a začala si brát zpět svou vnitřní sílu, lásku k sobě i životu, životní energii a její tok, vyrovnání mužského a ženského principu, otevírání a prohlubování mých darů, jsem se  naučila, jak skrze ně mohu léčit a pomoci druhým a tak žít poslání svého života a duše.

 • Čas kdy jsem byla nucena být celý život sama se sebou žít skrze bolest reality a zároveň uchování si čistého vědomí, mysli i duše. Dokáži se na člověka tedy lépe napojit a přijít a dát dohromady jednotlivé fragmenty energie, které nefungují správně tak, aby začaly proudit správně. Jedná se tedy o transformační terapii, na kterou klient přichází, když cítí, že se chce v životě posunout, nalézt vodítka v realitě a obnovit energii v oblasti vztahů, kariéry a poslaní, zdraví, rodiny, hojnosti a prosperity, zábavy (vnitřní dítě), Mysli a Těla. 

 • S postupem let a sebepoznání skrze své klienty jsem také začala intuitivní a transformační terapii a ukotvila se v pravdě a poznání svého poslání - umění chcete-li léčit lidi skrze znovu-napojení se na sebe na úrovni energie. V to věřím, svou práci i lidi miluji a jednám vždy s individuálním přístupem ke klientovi, kde navazujeme důvěru a intimitu, aby byla terapie úspěšná. Proto je pro mě každá klientka novým a neopakovatelným příběhem, ke kterému přistupuji s maximální péčí a láskou a proto vedu transformační terapie, které Vám od základu změní život.

 • Cesta výživové specialistky: 

 • v roce 2016 jsem nastoupila na dráhu výživové specialistky, začala jsem se do hloubky zajímat o to, jak na mě jednotlivé jídla, potraviny a diety působí, co funguje a nefunguje. 

 • Největším hnacím pohonem pro mě byly a stále jsou mé děti. Chtěla jsem jim jít příkladem a naučit je, že je důležité se o své tělo starat

  Už od roku 2013, kdy jsem ukončila Střední Zdravotnickou školu jsem věděla, že do zdravotnictví jít nechci, měla jsem vizi většího poslání a pomoci lidem a tím je oblast prevence, na kterou se bohužel tak moc zapomíná. Jde díky ní však předejít mnoha nemocem, od kardiovaskulárních onemocnění, přes diabetes, po obezitu a tak dále. 

 • Moje filozofie: je tedy založená na celostním, holistickém přístupu k člověku  

 • Postupem času, kdy jsem sama procházela různými obdobími, kdy jsem po porodech zhubla 39 a 37 kg, přes 2 roky úzkostné panické poruchy, s kterou mi nedokázali poradit ani lékaři, přes hormonální nerovnováhu, neustále nafouklé břicho jako v 6 měsíci. V mém těle jsem se necítitla dobře. 

 • V roce 2019 jsem začala konečně poslouchat své tělo, naučila jsem se to, že nezáleží pouze na tom, jestli budu hubnout, ale především na tom, jakým způsobem hubnu. Tak nějak automaticky si moje tělo začalo říkat o snižování sacharidů. Postupně jsem je snížila přes low carb dietu a aniž bych si to dlouhou dobu uvědomovala, došla jsem po dlouhém studování k názvu toho, co vlastně držím :) 

 • Způsob stravování, kterým se již rok a půl řídím je NUTRIČNÍ KETODIETA, přičemž když mám na něco chuť, dám si to vědomě, protože chci, ale vím, že už nikdy nespadnu do stavu, kdy se budu přejídat.

 • Jakmile přejdete na nutriční ketózu a spalování tuku jako primárního paliva, klesne Vám hladina krevního cukru a inzulinu a zvýší se naopak HDL (dobrého) cholesterolu. Vaše tělo začne spolu s tukem ze stravy spalovat také uložený tuk v těle, což znamená, že začnete hubnout a ještě lepší na tom je, že hubnete zdravě, neboť se ztenčuje útrobní tuk okolo životně důležitých orgánů, který je spojený se zvýšeným rizikem kardiovaskulárích onemocnění, cukrovkou druhého typu,...

 • A jaký je hlavní rozdíl mezi klasickými KETODIETAMI a mou NUTRIČNÍ KETODIETOU? --)

 • PŘI KLASICKÉM KETU: ZHUBNUTÍ, KONTROLA KREVNÍHO CUKRU, VYVÁŽENÝ CHOLESTEROL, MÁTE HROZNÉ MNOŽSTVÍ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ - SÝRŮ, JOGURTŮ, ZAKYSANÉ SMETANY, COTTAGE,... UMĚLÝCH SLADIDEL, PRÁŠKOVÝCH VÝROBKŮ, BOHATÉ TYČINKY S "NÍZKÝM MNOŽSTVÍM SACHARIDŮ", KRAJNĚ OMEZENÉ ZAMĚŘENÍ NA ZELENINU, STRIKTNÍ LPĚNÍ NA KETOGENNÍ STRAVĚ, KAŽDODENNÍ SLEDOVÁNÍ MAKER A KALORIÍ, STRACH ZE SACHARIDŮ, STRACH Z BÍLKOVIN, KTERÉ OVLIVŇUJÍ KETÓZU, NEBOPODPORUJE AEROBNÍ CVIČENÍ! 

 • NUTRIČNÍ KETODIETA: ZHUBNUTÍ, KONTROLA KREVNÍHO CUKRU A VYVÁŽENÝ CHOLESTEROL, MENŠÍ ZÁNĚTLIVOST, LEPŠÍ VÝŽIVA, VYVÁŽENÉ HORMONY ATD,... ZAMĚŘENÍ NA NEZPRACOVANÉ POTRAVINY A METODY VÝŽIVY, KTERÉ LÉČÍ TĚLO, S VĚDOMÝM ZJIŠŤOVÁNÍM ZDROJŮ POTRAVIN A INTUITIVNÍMI STRAVOVACÍMI POSTUPY, VČETNĚ ZAŘAZENÍ PŮSTŮ, ABY TĚLO NEBYLO PŘETÍŽENO TUKY A MĚLO ČAS NA REGENERACI. FLEXIBILITA SACHARIDŮ, DLE TOHO, CO SE DĚJE VE VAŠEM ŽIVOTĚ. ZKRÁTKA SE UČÍTĚ DŮVĚŘOVAT SVÉMU TĚLU, NE KALKULAČCE. VYUŽÍVÁTE BÍLKOVINY KE SVÉ VÝHODĚ, ZVLÁŠŤ DŮLEŽITÉ PRO ZDRAVÍ LEDVIN A VNITŘNÍCH ORGÁNŮ. MŮŽETE ZAŘADIT AEROBNÍ CVIČENÍ. 

 • Při své práci kladu důraz na individualitu každého člověka, který mi vloží svou důvěru do mých rukou, proto se snažím nalézt nové a nové způsoby, neustále se vzdělávám a posouvám, abych pochopila mechanismy., protože jednotlivé druhy výživy a diet nejsou pro každého a je potřeba vycházet z celkové nutriční anamnézy, zdravotního, psychického i fyzického stavu, života jedince a tak dále. Zakládám si na komunikaci s lidmi, mám je obecně velmi ráda a i když jsem si vědoma, že nemohu pomoci všem, rozhodla jsem se jít touto cestou, protože vím, že jsou tady ti, kteří mou pomoc velmi ocení a budou vděční, že jim ušetřím léta učení se hledání, peněz a chyb. 

 • Má práce není o sestavování dietních plánů, omezování klientů, nechávání je hladovět a nucení je jíst něčeho co jim nechutná. Naopak, ze slova "dieta" mám kopřivku. Klienti si sami řeknou, co jim nechutná a v jídelníčku tuto potravinu nenajdou. O hladovění nemůže být řeč. Naopak často slýchám, že je jídla až moc. Samozřejmě, než si zvyknou na pravidelný příjem. Jídelníček je pestrý, obědy a večeře se neopakují a je možné dny mezi sebou různě kombinovat podle toho na co je chuť nebo co se najde zrovna v lednici. Není potřeba se přece stresovat.

 • Chci se i nadále vzdělávat. Sleduji módní trendy ve výživě, zkouším sama na sobě novinky potravin na trhu, abych mohla svým klientům nabídnout chutné stravování.

Vzdělání:

 •  SZŠ a VOŠz Vsetín

 • - Licence výživového poradce

 • - Certifikát výživy s Margit Slimákovou

 • - Certifikát zdravá výživa a hubnutí

 • KETODIETY a LOWCARB v praxi

 • Půsty 

 • - Certifikát Zdravé výživy se Stobem, kognitivně–behaviorální terapie v oblasti výživy

 • Certifikát specializace na lepek

 • Certifikát - Moderní výživa v praxi

 • Specializace - Low carb diety s martinem jelínkem 

Get in Touch