#19 Moje cesta TRANSFORMACE

Kdo jsem, v co věřím, můj životní pří-běh, jaké mám dary, v čem pomáhám druhým lidem, jak, proč a s kým pracuji, v čem mohu pomoci, co je transformační terapie, cesta výživové specialistky.

Vždy jsem v sobě, již od dětství cítila touhu, byla tak hluboká a silná, že jsem šla za jejím voláním, byla jsem zvědavá, učila se, hledala cesty, jak dosáhnout toho, abych mohla žít své poslání a i když to bylo vždy skrze obrovskou bolest, dnes se otáčím, mám slzy v očích a cítím OBROVSKOU VDĚČNOST, BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU A PŘIJETÍ nejdříve jsem musela vyléčit sebe, poznat se do hloubky, abych mohla pomoci ostatním.


To poslání a volání vždy bylo a bude: LÉČIT DUŠI I TĚLO, PROPOJOVAT A NAPOJOVAT JE NA SEBE SAMA, NA SVOU HLUBOKOU VNITŘNÍ PRAVDU A TAK ŽÍT ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU. Jsem šťastná, když jsou kolem mě lidé šťastní, vidím jaké kroky semnou uskutečňují a já jsem v tuto chvíli pouze prostředníkem, který Vám může ukázat a vést Vás v životě přesně tak, aby to bylo ve Vašem souladu a harmonii.

Více o mě a o tom kdo jsem, co dělám, jak pracuji a v čem mohu pomoci v následujícím podcastu.


Budu moc ráda za zpětnou vazbu, sdílení a Váš čas při poslouchaní mých skromných slov - omluvte mne, nejsem rozený speaker, občas se v tom svém flow zaseknu - nicméně je to autentické a v pravdě, ve které žiji.


S láskou, Mája.

13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

#21 - Rovnováha

Čím můžeme sami přispět abychom žili ve svém středu? Jak žít s větší lehkostí? Co udělat proto abychom se cítili lépe? Kam obrátit pozornost? O tom dnešní podcast :)

#20 Věr, běž, dokážeš - podcast

Těžké téma víry, její důležitost v praxi běžného dne. Věřit v někoho, nebo raději v sebe, co je důležité? Je důležité opravdu to, co je očím neviditelné, nebo se máme zaměřit především na to, co vidí